Запоріжанка, яка приймала участь у шоу «Холостяк», покинула проєкт

Холостяк пояснив своє рішення тим, що дівчина мала аж занадто багато претензій до нього, але все одно йому було приємно з нею.

11 сезон шоу «Холостяк» на СТБ вражає відвертістю. Холостяк вже перецілувався майже з усіма дівчатами. Це стало приводом для незадоволення запоріжанки Єлизавети Крутікової. Дівчині не сподобалося, що на груповому побачені він при всіх цілувався з іншою дівчиною.

На шостій церемонії троянд Михайло не дав квітку дівчині, пояснивши це тим, що йому не подобаються її постійні претензії.

Потім дівчина пояснила, що на проєкті поводилася так само як і в реальному житті, і ділити хлопця з будь-ким не хотіла. Одна річ просто знати, що він зустрічається з іншими дівчатами, а інша — бачити як він цілує когось на твоїх очах.

У своєму інстаграм Ліза написала наступне:

«Я не була до цього готова, і фліртувати з Мішею, йдучи по головах і наступаючи на горло своїм почуттям після цього, я не змогла. Не змогла бути холодною, і робити вигляд, що мені все одно, і відкриватися для Міші було вже не можливим », — пояснила вона.

Тож у підсумку вона повідомила, що не шкодує, що залишила проєкт. А чи пошкодує Михайло — побачимо згодом.

Нагадаємо, Єлизавета Крутіков повітряна гімнастка родом із Дніпрорудного Запорізької області. Дівчина має незвичайну професію та сильний характер.

Читайте також: В Запоріжжі чоловік отримав третій вирок суду за домашнє насильство

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizhanka-iaka-pryymala-uchast-u-shou-kholostiak-pokynula-proiekt.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top