Запоріжців попереджають про активізацію квартирних крадіїв

Лише цими вихідними, за даними правоохоронців, районні відділки поліції зафіксували кілька заяв про пограбування квартир. Постраждалі – пенсіонерки, мешканки Вознесенівського та Комунарського районів міста. І обох пограбували так звані представники комунальних підприємств.

Як заявила і одна, і друга потерпілі, до них у квартири потрапили жінки, які діяли парами. У першому випадку зловмисниці представилися співробітницями “Водоканалу” та начебто повіряли лічильники. А після їх уходу власниця оселі помітила зникнення ювелірних виробів.

У другому факті пограбування також діяли дві жінки. Вони запропонували жінці обміняти старі гроші на нові, і поки одна відволікала власницю помешкання, інша вкрала з квартири 28 тисяч гривень.

За обома фактами пограбування зараз відкриті кримінальні провадження та ведуться розслідування. А громадян просять бути максимально обачними та уважними. і в жодному разі не пускати сторонніх до своїх осель.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizhciv-poperedzhajut-pro-aktivizaciju-kvartirnih-kradiiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizhciv-poperedzhajut-pro-aktivizaciju-kvartirnih-kradiiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top