Запоріжцям пропонують пройти навчання на замовлення роботодавців

Безробітні – претенденти на роботу можуть пройти навчання безпосередньо на підприємстві за індивідуальним навчальним планом або шляхом стажування. Центром зайнятості укладається договір з роботодавцем і безробітним щодо такого навчання.

“Професійне навчання на підприємствах надає можливість підготувати професійні кадри з числа претендентів на вакансію з урахуванням вимог конкретного робочого місця. Стажування на конкретному робочому місці надає можливість претендентам на вакансію набути й удосконалити знання, практичні уміння та навички”, – йдеться у повідомленні Запорізької міськради.

Роботодавець має право:

подавати центру зайнятості замовлення на професійне навчання осіб з числа зареєстрованих безробітних за професією, необхідною його підприємству;брати участь у визначенні змісту навчання, підготовці індивідуальних навчальних планів та програм стажування;проводити професійне навчання в умовах виробництва або стажування під керівництвом кваліфікованих фахівців підприємства.

Варто зазначити, оплата навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Детальну інформацію ви можете отримати у відділі активної підтримки безробітних Запорізького міського центру зайнятості за номерами (061)284-99-87, 284-90-92.

Нагадаємо, у обласному центрі зайнятості оприлюднили статистику працевлаштування у регіоні. Як виявилося, безробітних стало суттєво менше.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizhcjam-proponujut-projti-navchannja-na-zamovlennja-robotodavciv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizhcjam-proponujut-projti-navchannja-na-zamovlennja-robotodavciv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top