Запоріжжя підписало Меморандум про взаєморозуміння з Міжнародною фінансовою корпорацією IFC

Підписання пройшло у рамках заходу «Органи місцевого самоврядування в Україні та IFC: співпраця заради розвитку», який відбувся у Києві. Серед учасників були представники органів місцевого самоврядування Запоріжжя, Львова, Маріуполя. Також у заході взяли участь голова Регіонального представництва IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар; Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер; заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні Ніколя Гігас.

Обговорювалися можливості та комплексні рішення для пріоритетного розвитку міської інфраструктури Запоріжжя.

У Запоріжжі впевнені, що підписання Меморандуму в перспективі дає можливість місту отримати підтримку сталих інвестицій в модернізацію та розширення міської інфраструктури. На пріоритетних напрямках співпраці наголосив міський голова Володимир Буряк.

— У рамках співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією IFC місто розраховує отримати підтримку в реалізації проектів у сфері водопостачання і водовідведення, централізованого теплопостачання, громадського електротранспорту, енергоефективності, розвитку інфраструктури, — відзначив Володимир Буряк.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizhzhya-pidpisalo-memorandum-pro-vzayemorozuminnya-z-mizhnarodnoyu-finansovoyu-korporatsiyeyu-ifc/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top