«Запоріжжяобленерго» поновлює відключення боржників

Із 31 січня ПАТ «Запоріжжяобленерго» відключатиме електропостачання для боржників. Рішення про поновлення відключень аргументують виходом Запорізької області із «червоної зони» карантину.

Як зазначає енергопостачальник у повідомленні, під час перебування області в «червоній зоні» (згідно із законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж») заборонялося відключати побутових споживачів за борги.

За місяць після переходу до «жовтої зони» ця заборона припиняє діяти. Тож, уже із 31 січня постачальники електроенергії планують припиняти її подачу для тих, хто має заборгованість.

У «Запоріжжяобленерго» нагадують, що для відновлення електропостачання боржник має повністю погасити заборгованість, а також власним коштом оплатити за повторне підключення.

Нагадаємо, публічне акціонерне товариство «Запоріжжяобленерго» оголосило про проведення тендеру на отримання послуг із проведення обов’язкового періодичного медичного огляду працівників підприємства. Вартість цих послуг оцінили у суму понад 1,89 мільйона гривень.

Читайте також:  У Запоріжжі вже можна зареєструватись на пробне ЗНО

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/glavnoe/zaporizhzhiaoblenerho-ponovliuie-vidkliuchennia-borzhnykiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top