«Запоріжжяобленерго» закликає мешканців окупованих територій не платити псевдопідприємствам

У Мелітополі окупаційна влада відкрила нове енергетичне підприємство і виставляє рахунки за його послуги

Днями в соціальних мережах з’явилась інформація про створення в Мелітополі підприємства «ТавріяЕнерго», яке нібито тепер надає послуги з електропостачання. Запорізькі енергетики наголошують, це черговий обман.

ПАТ «Запоріжжяобленерго» з приводу появи нового підприємства на окупованій території розповсюдило заяву і нагадало, що в сфері енергетики продовжують діяти українські закони. Тож жодні колабораційні та окупантські вигадки не можуть заміни правовідносини в цій сфері.

— Єдиним постачальником електричної енергії для побутових споживачів на території Запорізької області є ТОВ «Запоріжжяелектропостачання», а підприємствами, що забезпечують розподіл електричної енергії та облік спожитої електричної енергії — ПАТ «Запоріжжяобленерго» та АТ «Укрзалізниця», — йдеться в повідомленні. — Надання послуг споживачам з розподілу та постачання електричної енергії здійснюється на підставі договорів, укладених згідно з чинним законодавством України. Інформаційні ресурси та програмне забезпечення з розрахунків за електричну енергію зі споживачами захищені та знаходяться на підконтрольній Україні території, а обслуговування споживачів здійснюється в режимі онлайн.

На підприємстві додали, що незмінними лишились всі номери особових рахунків по оплаті за електричну енергію, реквізити для оплати в ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» та тарифи на електроенергію для побутових споживачів. Тож платити псевдопідприємствам не варто.

Для уточнення інформації діють: кол-центр ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» — (061) 228-2220 та інформаційно-консультаційний центр — 0638400201, 0638400145, 0638399662.

Сплатити рахунки за електричну енергію можна дистанційно через доступні онлайн сервіси:

📍EasyPay https://easypay.ua/ua

📍Приват24 https://next.privat24.ua/;

📍Ощадбанк 24/7 https://www.oschadbank.ua/ua/private/web_bank_ng ;

📍особистий кабінет споживача https://billing.zpep.com.ua/

Як повідомляла «Індустріалка», за минулу добу в електромережах Оріхівського районного відділення виникли нові пошкодження.

Читайте також: Російські військові обстріляли центр міста у Запорізькій області — є загиблі

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение «Запоріжжяобленерго» закликає мешканців окупованих територій не платити псевдопідприємствам появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizhzhyaoblenergo-zaklikaye-meshkantsiv-okupovanih-teritoriy-ne-platiti-psevdopidpriyemstvam

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top