Запорізька територія комфорту : як облаштували свій дім чи подвір’я переможці конкурсу

“Дорога була в дуже жахливому стані. Стан такий, якщо на суху проходити, коли на вулиці сухо, можна ноги зламати. А під час дощу по ній просто не пройдеш”, – зазначив голова правління ЖБК «Комунаровець-14″ Ігор Куган.

Тепер такий опис дороги для мешканців цього двору – лише страшні спогади. Бо завдяки перемозі у конкурсі “Громада нашого двору” люди власними силами змогли зробити доріжку мрії біля свого будинку.

У будинку 4 під’їзди і понад сто п’ятдесят квартир, – розповідають мешканці. І більшість з жителів, якраз люди похилого віку. Тому комфортна доріжка стала неабиякою втіхою для усіх.

Не зважаючи на те, що проект “Громада нашого двору” вже визначив переможців його, кажуть працівники «Зеленого центру Метінвест» планують продовжувати. І певнять – це тільки початок.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/gromada-nashogo-dvoru-chi-vdalosja-peremozhcjam-konkursu-oblashtuvati-svij-dim-abo-podvir-ja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=gromada-nashogo-dvoru-chi-vdalosja-peremozhcjam-konkursu-oblashtuvati-svij-dim-abo-podvir-ja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top