Запорізькі інженери розробили для українських військових переносну зарядку для телефонів і рацій — відео

Подібні зарядки коштують на ринку від 1 тис. доларів

Інженери запорізького об’єднання «Паляниця» виробляють надзвичайно необхідні пристрої для військових, які стоять на передовій, — суперпауер-банки, зроблені з батарейки від старого електрокара. Вони дозволяють заряджати до 50 мобільних телефонів, однак у них є один недолік. Ці пристрої неможливо перезарядити самостійно, їх можна зарядити тільки від спеціального обладнання, яке є лише в інженерів «Паляниці».

Однак, фахівці вже зробили вдосконалену версію цього обладнання – рюкзаки-пристрої живлення. Це переносні зарядки, які можна перезаряджати від мережі 220V. Ширший у цього пристрою і перелік обладнання, який він може зарядити. Це і телефони, і рації, і всі інші пристрої до 500 Вт.

Рюкзак, в якому знаходиться зарядка, виконаний із міцної тканини кадуро. У ньому є акумулятор і контролер, який контролює процеси заряду-розряду, а також зарядний блок, який заряджає цей акумулятор від мережі за 4 години.

Собівартість такого рюкзака із зарядним пристроєм – 550 доларів. Вартість найближчого аналогу, який продають на ринку, – 1 тис. доларів. Та волонтери передають свої розробки військовим безкоштовно.

Однак, для вироблення переносних зарядок інженерам потрібні кошти. Запорізьке об’єднання «Паляниця» звертається до всіх небайдужих із закликом підтримати цей напрямок фінансово, щоб інженери змогли зробити якомога більше цих пристроїв для захисників України. Реквізити для переказу коштів можна дізнатися за посиланням.

Нагадаємо, що вчора волонтери «Паляниці» передали українським захисникам, які воюють на Запорізькому напрямку, надсучасний безпілотник-розвідник. Подробиці читайте за посиланням.Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Запорізькі інженери розробили для українських військових переносну зарядку для телефонів і рацій — відео появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizki-inzheneri-rozrobili-dlya-ukrayinskih-viyskovih-perenosnu-zaryadku-dlya-telefoniv-i-ratsiy-video

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top