Запорізькі лікарні отримали нові сучасні апарати ШВЛ

Невеликий, втім надсучасний та вкрай необхідний, апарат штучної вентиляції легень покликаний рятувати людські життя. Його Фонд Ріната Ахметова та Метінвест передали до п’ятої міської лікарні. Цілодобово 7 днів на тиждень у цю міську лікарню надходять люди із травмами, патологіями, отруєннями та десятками інших захворювань. Тут проводять безліч операцій, а після них – допомагають хворим у реабілітації. Багатьом пацієнтам для лікування потрібні апарати ШВЛ. Такий самий апарат від Фонду Ріната Ахметова сьогодні отримав й обласний центр серцево-судинних захворювань. Незважаючи на пандемію цей медзаклад продовжує приймати хворих із невідкладними діагнозами.

Цього тижня медзаклади Запорізької області отримають 8 апаратів штучної вентиляції легень від Фонду Ріната Ахметова. Крім запорізьких лікарень, вкрай необхідне сучасне обладнання передадуть у лікарні Вільнянська та Приморська.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizki-likarni-otrimali-novi-suchasni-aparati-shvl/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizki-likarni-otrimali-novi-suchasni-aparati-shvl

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top