Запорізькі правоохоронці розповіли усі подробиці про вбивство професора вишу

За словами силовиків, діяльність професора ЗНУ та доктора наук Луайя Муца ще з 2019 року привертала до себе увагу представників арабської діаспори. Зокрема – уродженця Тунісу, якого в решті і підозрюють у організації вбивства. Адже Муц займався допомогою студентам-іноземцям і в цілому вів активну громадську діяльність. І інформація про те, що професор займався перекладами офіційних документів підтвердилася. Саме цим чоловіка і «виманили».

Слідством встановлено, що у листопаді 2020 року до Луайя зателефонували з проханням перевести документи з арабського на український. Документи начебто необхідні були для проведення слідчих дій, а ті, хто просив про допомогу, представилися правоохоронцями. Запит викликали сумніви у іноземця, та врешті він погодився. У той же день він вийшов з Запорізького національного університету, сів у чорну «Тойоту» та більше не повернувся.

У розшук чоловіка оголосили майже одразу. І з цього ж приводу розпочали розслідування, яке почало виводити правоохоронців на конкретних осіб. Дізнавшись, що вони потрапили під підозру, ймовірні зловмисники намагалися збити поліцейських зі сліду та навіть дискредитувати їх. Інцидент зі спробою підкинути співробітнику СБУ наркотики – одна з таких спроб.

Врешті силовики зібрали вдосталь доказів причетності уродженця Тунісу до зникнення Луайя Муца, і його затримали. А разом з ним вже оголошоне про підозру і його поплічникам – двом мешканцям Запоріжжя та одному співробітнику правоохоронних органів, який привів план з викрадення чоловіка у дію.

А мотивами жорстокого злочину стали лише гроші, які обчислювалися десятками тисяч доларів. Припущення щодо того, що професора вбили через якісь особисті мотиви – не підтвердилося.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizki-pravoohoronci-rozpovili-usi-podrobici-pro-vbivstvo-profesora-vishu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizki-pravoohoronci-rozpovili-usi-podrobici-pro-vbivstvo-profesora-vishu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top