Запорізькі спортсмени своїми перемогами виборюють собі «квитки» на Олімпійські ігри

У перший день літнього чемпіонату Катерина Климюк пробивається до фіналу, де виграє «срібло». Це означає, що саме представниця Запорізької області буде у складі естафети 4х400 метрів у Токіо. У фіналі спортсменка здолала 400-метрівку за 51,89 секунди, зупинившись всього у кількох долях секунди до кваліфікації на Олімпіаду ще й у особистому заліку.

На аналогічній дистанції тільки у чоловічій чотирьохсот метрівці виступав ще один місцевий легкоатлет, вихованець Заслуженого тренера України Костянтина Рурака – Микита Барабанов. Наш атлет фінішував другим, підтвердивши право виступати у складі змішаної естафети 4х400 метрів, якщо Україна пройде за рейтингом.

На даний момент наша естафета в рейтингу на Олімпійські ігри. Якщонам вдасться показати гідний результат, і ми міцно зачепимося всвітовому рейтингу, то ми гарантовано потрапимо на Олімпійські Ігри.