Запорізькі студенти розпитали гендиректора металургійного підприємства про працевлаштування та кар’єрний ріст

Студентський кейс-чемпіонат від компанії Метінвест підходить до наступного етапу

Студентський кейс-чемпіонат «M.Student Champ» від компанії Метінвест близиться до півфіналу. В рамках цього чемпіонату молоді люди вирішували реальні виробничі завдання і пропонували свої інноваційні ідеї. Кращі з них впровадять у виробництво на підприємствах Групи Метінвест.

Перед стартом нового етапу кейс-чемпіонату відбулася зустріч півфіналістів, а їх 24, з генеральним директором ПАТ «Запоріжсталь» Олександром Мироненком. Зустріч проходила в онлайн-форматі в робочому просторі Teams.

Під час зустрічі студенти змогли поспілкуватися з керівником металургійного гіганта Запоріжжя та отримати відповіді на питання, що цікавили їх.

онлайн-зустріч

Один із студентів поцікавився, чи були реалізовані на підприємстві проєкти учасників минулих кейс-чемпіонатів.

— Є кілька досить цікавих кейсів з попередніх чемпіонатів, які знайшли своє впровадження на підприємстві, — розповів учасникам Олександр Мироненко. — Коли студенти приходили на підприємство, свіжим поглядом дивилися на ті процеси, які відбуваються в цеху, і робили свої пропозиції, які потім знаходили впровадження в життя.

У будь-якому випадку, ефективність для підприємства не в тому, щоб отримати якийсь економічний результат від пропозиції студентів, а показати молодим людям, наскільки цікава металургія, як все відбувається в реальному часі. Металургія — це дуже цікавий та перспективний напрямок, де можна дуже добре розвиватися. Ефект цього чемпіонату — в отриманні практичних навичок, у розумінні молодими людьми того, що це дійсно круто і цікаво.

онлайн-зустріч

Студентам було також цікаво дізнатися про перспективи влаштування на роботу на ПАТ «Запоріжсталь», про кар’єрне зростання на підприємстві, вплив кейс-чемпіонату на їх подальше працевлаштування.

— Користь цього чемпіонату полягає в тому, що ви, учасники команд, конкуруєте один з одним. Коли ви конкуруєте, ви підвищуєте свою кваліфікацію, покращуєте знання. Це допоможе вам надалі в кар’єрі, — зазначив ОлександрМироненко. — Розвиток в кар’єрі залежить конкретно від кожної людини. Є люди, які, наприклад, вважають за краще розвиватися в якійсь вузькій спеціалізації. Наприклад, коли електрик хоче отримати розряд до вищого — шостого — і працювати до кінця своєї трудової кар’єри. У співробітників також є можливість розвитку від рядового фахівця до керівника, керівника середньої і вищої ланки. Все буде залежати від людини.

Півфіналісти проєкту також цікавилися історією успіху Олександра Мироненка, питали про навчання, яке надається працівникам «Запоріжсталі», про підвищення кваліфікації співробітників, перспективи розвитку та ін.

Тепер учасники кейс-чемпіонату готуються до півфіналу.

Олексій Бакалов

-14 і 15 квітня на «Запоріжсталі» відбудуться півфінали кейс-чемпіонату, — підсумував начальник відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Олексій Бакалов. — Після цього ми виберемо найсильнішу команду, яка в подальшому буде приймати участь у фіналі. Цей проєкт дає молоді можливість заявити про себе, показати себе і в подальшому ми пропонуємо їм різні види співпраці, починаючи від практики та дуальної форми навчання, закінчуючи працевлаштуванням на підприємство.

Напередодні півфіналу генеральний директор «Запоріжсталі» побажав учасникам кейс-чемпіонату вірити в себе і йти уперед.

Відзначимо, що це третій Студентський кейс-чемпіонат «M.Student Champ». Перший проходив у Кривому Розі. Другий — у Запоріжжі, Маріуполі та Авдіївці.

Крім можливостей для розвитку переможців проєкту чекають цінні призи. Команда, яка займе перше місце, отримає 30 тис. грн, друге — 20 тис. грн, третє — 10 тис. грн. Премія за краще інноваційне рішення, Гран-прі — 50 тис. грн на команду.

Нагадаємо, що у 2021 році Групі Метінвест, до складу якої входить комбінат «Запоріжсталь», виповнюється 15 років. За цей час компанією було реалізовано дуже багато проєктів для розвитку потенціалу молоді.

Читайте також: Як триває дистанційне навчання працівників на комбінаті «Запоріжсталь».

Фото автора

Сообщение Запорізькі студенти розпитали гендиректора металургійного підприємства про працевлаштування та кар’єрний ріст появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizki-studenti-rozpitali-gendirektora-metalurgiynogo-pidpriyemstva-pro-pratsevlashtuvannya-ta-kar-yerniy-rist

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top