Запорізькі учні можуть знову припинити навчання

Не зважаючи на те, що у більшості запорізьких шкіл відновлено очне навчання, учбовий процес можуть знову припинити. Проте – локально, можуть припинити навчання окремы класи.

Про це стало відомо Forpost з власних джерел.

Як розповіли батьки запорізьких шклярів, на жаль, діти стали хворіти через сезонну застуду. Через це батьки часто залишають дітей вдома, щоб вони не заразили інших учнів.

Зокрема, в одному з класів запорізької школи на навчання ходить 18 дітей з 32 школярів. Батьків учнів цього класу попереджують, что клас може зачинитися на карантин через високу захворюваність дітей. Зокрема, якщо захворіє 50% чи більше учнів, у класі буде оголошено карантин. Сьогодні діти ще пішли до школи, проте, наразі в класі хворіє 14 дітей, навчається – 18 учнів. Якщо на навчання не вийде ще 2 дитини, клас закриють.

Нагадаємо, як писав Forpost, вчора, 22 листопада, у Запорізькій області в очному форматі працює 350 шкіл. Навчання відновлено як для початкової школи, так і для учнів старших класів. В цих закладах педагогічний персонал щеплено на 100%.

Юлія Христиченко, Forpost

Источник: https://forpost.media/glavnoe/zaporizki-uchni-mozhut-znovu-prypynyty-navchannia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top