Запорізькі винахідники презентували унікальну одиницю побутової техніки: що вона робить та як працює

У клубі не тільки готові розказати про це, а вже продемонстрували готовий пристрій, який назвали «Нічний кондиціонер». Так, у пошуках альтернативних джерел енергії та її економії Юрій Гуменюк розробив та випробував пристрій, який, запевняє – буде виробляти прохолоду, замінюючи таким чином, звичайні кондиціонери. Якщо ж задати реле параметри навпаки, то прилад по суті стане обігрівачем, – певнять у клубі. За вісім годин роботи він споживає 80 Ватт, що в сто разів дешевше за користування звичайним кондиціонером, і звісно це ще й екологічно – кажуть винахідники.

Коштуватиме цей пристрій стільки, скільки виклик майстра з ремонту кондиціонерів, – кажуть у клубі. Під час презентації учасники запропонували доповнення та свої корективи задля покращення пристрою.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizki-vinahidniki-prezentuvali-unikalnu-odinicju-pobutovoi-tehniki-shho-vona-robit-ta-jak-pracjuie/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizki-vinahidniki-prezentuvali-unikalnu-odinicju-pobutovoi-tehniki-shho-vona-robit-ta-jak-pracjuie

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top