Запорізьких студентів вразили масштаби металургійного підприємства

Майбутні екскурсоводи відвідали комбінат «Запоріжсталь»

Студенти першого та другого курсів Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії побували на металургійному підприємстві «Запоріжсталь». У рамках літньої практики вони ознайомилися з металургійним гігантом, як об’єктом промислового туризму Запоріжжя.

Екскурсія по підприємству розпочалася з відвідування сучасної диспетчерської комбінату. Студенти побачили усі технологічні процеси на величезній 10-метровій відео-стіні. Вони також дізналися, як працює металургійний комбінат, як виробляється сталь та які об’єми виробництва.

диспетчерська комбінату

Після цього учасникам екскурсії показали роботу суперсучасної травильної лінії НТА-4 у цеху холодної прокатки №1. Ця технологія повністю виключає викиди в річку Дніпро.

цех холодної прокатки №1

Завершилася екскурсія відвідуванням живого куточка в управлінні залізничного транспорту. Там гості познайомилися з милими бабака, екзотичними птахами і справжніми зірками зоокуточка — чарівною поні Полуничкою та серйозним страусом Стьопою.

страус Стьопа в зоокуточку

— Мені було дуже цікаво подивитися, як працює підприємство, — поділилася після екскурсії студентка Дарина Муравейник. — На «Запоріжсталі» я вперше та навіть не очікувала, що комбінат такий масштабний та сучасний. Територія комбінату просто величезна. Я думаю, екскурсії на «Запоріжсталь» будуть цікаві багатьом людям. Мене вразив масштаб підприємства та дуже сподобався страус в зоокуточку.

Дарина Муравейник

Для студента Андрія Волкова це була також перша екскурсія на таке велике підприємство. Найцікавішу інформацію хлопець конспектував у свій блокнот.

— Індустріальний туризм сам по собі дуже цікавий, — підкреслив Андрій Волков. — Ця екскурсія була для мене дуже корисна. Мене вразило саме виробництво сталі. Я не очікував таких масштабів виробництва. Не залишив байдужим зоопарк, розташований на території підприємства.

Андрій Волков

Доцент кафедри менеджменту та туризму Хортицької національної академії Ніна Куреда наголосила, що для студентів дуже важливо побачити, як працюють такі підприємства, як «Запоріжсталь», тоді вони зможуть популяризувати саме індустріальний туризм.

Ніна Куреда

— Ми побачили не тільки виробничу інфраструктуру, але й наскільки модернізоване виробництво на комбінаті, — підкреслила Ніна Куреда. — Ми побачили, що комбінат працює, як живий організм та складається не тільки із виробничої структури, а також із соціальної. Коли студенти приїхали на підприємство, побачили нове сучасне виробництво, автоматизацію та механізацію праці, її безпечність. Вони побачили територіальні масштаби комбінату, обсяги виробництва, систему виробничого менеджменту. Такі знання студенти зможуть використати в своїй практиці та, розповідаючи про «Запоріжсталь», казатимуть, що були на підприємстві та бачили, як все працює.

робимо українське технологічне м

Зазначимо, у 2021 році Групі Метінвест, до складу якої входить комбінат «Запоріжсталь, виповнюється 15 років. За цей час компанія реалізувала дуже багато освітніх проєктів для розвитку потенціалу молоді.

Читайте також: У Запоріжжі стартував STEAM-CAMP для вчителів.

Фото автора


Сообщение Запорізьких студентів вразили масштаби металургійного підприємства появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizkih-studentiv-vrazili-masshtabi-metalurgiynogo-pidpriyemstva

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top