Запорізький бізнес спрямував до держбюджету 1,8 мільярда гривень ПДВ

Як зазначив керівник фіскальної служби регіону, за сім місяців частка ПДВ у»загальних надходженнях державного бюджету склала 37″відсотків. За результатами декларування суб’єкти господарювання відзвітували про збільшення оподатковуваних операцій до показників 2018″року на 1″мільярд 349″мільйонів гривень.
Найбільші платежі спрямували до бюджету платники м.»Запоріжжя»— 1″мільярд 186″мільйонів, що на 178″мільйонів»більше, ніж торік. Від підприємств і приватних підприємців м.»Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів надійшло 133″мільйони, м.»Бердянськ, Бердянського та Приморського районів»— майже 118″мільйонів, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів»— 103,7″мільйона, м.»Токмак, Токмацького і Чернігівського районів»— понад 66″мільйонів, м.»Енергодар,»Кам’янсько-Дніпровського»та Великобілозерського районів»— 51,7″мільйона, Оріхівського та Гуляйпільського районів»— 51,4″мільйона тощо.
Станом на 1″серпня податок на додану вартість в»Запорізькій області сплачують понад десять тисяч»СГД-юридичних»та фізичних осіб.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizkij-biznes-spryamuvav-do-derzhbyudzhetu-1-8-milyarda-griven-pdv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top