Запорізький гвардієць викрав танк з-під носа росіян: подробиці

Офіцер з позивним «Буржуй» 15 бригади оперативного призначення Національної гвардії України імені Героя України лейтенанта Богдана Завади на війні з 2014 року.

Як повідомили у Південному оперативно-територіальному об’єднанні Нацгвардії, на початку повномасштабної війни він мав неабиякий бойовий досвід. Тому відразу зголосився стати учасником однієї зі зведених рейдових груп під час оборони Запорізької області.

Під час рейдів, спільно з військовослужбовцями ЗСУ, безстрашні герої наближалися до позицій ворога впритул, швидко наносили вогневе ураження, і так само швидко відходили на вихідні рубежі.

«Одного разу ми майже добу планували операцію. Потім підійшли до укріплень окупантів і відкрили по ним кинджальний вогонь. За п’ятнадцять хвилин вистріляли весь боєкомплект – і миттєво відійшли. Правда, у нас були поранені, загинув командир одного нашого танка, його механік-водій був сильно контужений. Танк ми були вимушені залишити у «сірій зоні», поруч із розташуванням окупантів», — розповідає «Буржуй».

Та кидати бойову машину напризволяще українські військові не стали. Наступного дня «Буржуй», з іще двома офіцерами, непомітно підійшли до залишеного танку.

«Так сталося, що я трохи вмію управляти важкими бойовими машинами. Тож двоє офіцерів повернулися «на базу», а я сів за важелі – і перегнав танк до наших позицій», — посміхається гвардієць.

Звичайно, на війні дуже багато важких моментів.

«Іноді важко по три доби не спати або не їсти. Іноді, навпаки, важко спати – під час обстрілу. Буває важко йти без відпочинку десяток кілометрів під рясним дощем», — перелічує складнощі «Буржуй».

Та попри складнощі, воїн впевнений в обов’язковій Перемозі, після якої планує продовжити службу у війську, яка стала справою всього його життя.

Нагадаємо, сьогодні вночі російські нацисти знову обстріляли приватний сектор Запоріжжя.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zaporizkyy-hvardiiets-vykrav-tank-z-pid-nosa-rosiian-podrobytsi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top