Запорізький пожежний на лікарняному врятував родину: постраждалим потрібна допомога

Як повідомляють у прес-службі ДСНС, подія трапилася близько 11 години ранку. Боєць ДСНС Віталій Шеремет опинився неподалік від місця подій, коли був у лікарні. Чоловік почув у коридорі крики медсестри про пожежу по сусідству, а згодом побачив у вікно дим. Рятувальник одразу ж побіг до місця загоряння, де побачив, що на території приватного будинку горить літня кухня. Поруч з будинком боєць зустрів власницю будинку, яка повідомила йому, що у будинку залишився її 8-річний син. І хоча вогонь зайнявся далеко від будинку, приміщення могло наповнитися димом. Тож Віталій одразу кинувся на допомогу дитині. І так він виніс з задимленої хати 8-річну дитину.

Хлопчика з мамою відвели до лікарні, де медики надали їм необхідну допомогу. А до будинка викликали рятувальників, які й загасили пожежу.

Зараз запоріжців закликають допомогти постраждалій від пожежі родині. У будинку, окрім мами з сином, мешкає літня жінка. Через пожежу вони втратили кухню та ванну. Тож усіх, хто може надати родині допомогу, просять зв’язатися за контактним номером 096-641-28-68 Катерина Олександрівна, та встановити усі деталі.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizkij-pozhezhnij-na-likarnjanomu-vrjatuvav-rodinu-postrazhdalim-potribna-dopomoga/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zaporizkij-pozhezhnij-na-likarnjanomu-vrjatuvav-rodinu-postrazhdalim-potribna-dopomoga

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top