Запорізький «Металург» розгромив чергового соперніка і вийшов на друге місце

Запорожці здобули восьму домашню перемогу поспіль, обігравши суперників з рахунком 5:0 (3:0).

На гру з одеситами «металллургі» виходили з одним завданням — перемогти. Успішний результат гарантував команді Олега Тарана друге місце в чемпіонаті оскільки головний конкурент запорожців — «Гірник» програв днем ​​раніше «Кременю». Господарі з перших хвилин притиснули «Реал Фарм». Навіть швидкий гол і той назрівав. На 4-й хвилині небезпечно пробивав Олександр Зейналов. У наступній атаці Євген Подлепенец розібрався з трьома гравцями одеситів і покотив на Дмитра Олійника — знову мимо цілі. А на 16-й хвилині Олійник уже не схибив. Нападаючий обікрав одного захисника, розібрався з іншим і не залишив шансів воротареві — 1:0.

Дуже хотів забити після повернення на поле Едуард Сарапо. Капітан мав мінімум три можливості, пробиваючи з різних позицій. У цей день йому не пощастило, але апетит ще стане в нагоді на увазі, що залишилися більш важливих ігор з «Миром» та «Таврією». До перерви відзначилися Юрій Сачко, який пройшов через центр і по-гросмейстерськи пробив точно в кут, а на 43-й хвилині Олександр Зейналов красиво зловив м’яч зльоту на куті штрафного, записавши собі в актив чудовий гол! 3: 0 — Справу було зроблено, але «Металург» на цьому не зупинився.

У другому таймі господарі встановили остаточний розгром. Олександр Капіленко після дебютного в цьому сезоні голи за «Металург» передав «романтичний» привіт своїй дружині, а Семен Дьяченко оформив один з найкрасивіших голів у Другій лізі. Саме його удар з 30-ти метрів підсумував черговий розгром від «Металурга» в рідних стінах — 5: 0.

Для того, щоб зберегти друге місце в чемпіонаті, запорожцям потрібно оформити дві перемоги в заключних іграх. Наступний матч «Металург» проведе також на «Славутич-Арені» 20 травня з Горностаївський «Миром» о 19:00.