Запорізький «Металург» знову виграв у «Кристала»

Як і обіцяв Олег Таран після матчу з «Кременем» в складі запоріжців відбулися зміни. Так, наставник «Металурга» з перших хвилин випустив Тараса Ковальчука, Євгенія Подлепенца і Юрія Сачко. Саме останній і став героєм зустрічі. На 24-й хвилині Сачко відкрив рахунок. Отримавши м’яч в штрафній після прострілу від Яровенко, сильного удару в нижній кут не залишив жодного шансу воротареві — 1: 0. Через 10 хвилин «Металург» організував контратаку, яку своїм підкатом почав все той же Сачко. Виграний м’яч підхопив Дмитро Олійник, і помчав до воріт, заробив кутовий. Подача Олійника вирушила прямо на голову Сачко — так рахунок став 2: 0. Запорожці не програвали супернику в боротьбі і відповідально поставилися до своїх моментів. Єдиний неприємний момент — це травма Олександра Яровенко ще в середині тайму.

Зі старту другої половини гості спробували піти на штурм, заробивши кілька перспективних штрафних. Захисники «Металурга» разом з Ігорем Варцабою відпрацювали надійно. Запорожці відповіли проходом Євгена Подлепенца і дальнім ударом Семена Дьяченко. На 60-й хвилині господарі отримали право на небезпечний стандарт. Едуард Сарапо зарядив від душі, але м’яч просвистів поруч зі штангою. Кращий шанс «Кристала» відквитати один м’яч — це удар зі штрафного Іллі Шевцова. Ігор Варцаба зумів перевів м’яч в штангу, а на добиванні «металлурговцев» врятувала поперечина (!).

Заключний відрізок матчу проходив під диктовку господарів. Довести рахунок до крупного міг Дмитро Олійник — сильний удар пройшов поруч зі штангою. Черговий сольний прохід Євгена Подлепенца так само не увінчався успіхом — виручив воротар херсонців. На 75 хвилині «Металург» залишився без свого капітана. Едуард Сарапо отримав пошкодження і терміни його відновлення поки невідомі. Запорожці знову обіграли «Кристал» з таким же рахунком — 2:0, продовживши домашню серію до шести переможних ігор поспіль. Наступний матч «Металург» проведе на виїзді 5 травня з криворізьким «Гірником».