Затримання Гладковського було потрібно для того, щоб переакцентувати увагу суспільства і громадськості з “формули Штайнмаєра”

Фото: Google.com

Затриманням Гладковського відволікають увагу від формули Штайнмайєра. Таку думку журналістам висловив адвокат»Руслан Волинець.

“Мені здається, що цей факт по затриманню був потрібен скоріше не в юридичному сенсі, а для того, щоб переакцентувати увагу суспільства і громадськості з того, що його турбує: “формула Штайнмаєра” і реакція суспільства на ці події, – для того щоб була нова хайпова новина на даний момент. І судячи з новинних стрічок, які вчора були, ця мета таки досягнута. Це новина “№1″ на вчорашній день, на сьогодні і завтра. Тепер відносно юридичної частини: в мене є протокол про затримання”,сказав адвокат.

Він зауважив, що він, як адвокат, на поточний момент офіційно не знає, у чому підозрюють його клієнта.

“Я чую в новинах про дві статті, а фабули, тобто про що буде мова, я не знаю яка буде підозра… Станом на сьогоднішній день… З лютого місяця я займаюся цією справою. Ми неодноразово були на всяких слідчих діях. На сьогоднішній момент по жодному кримінальному провадженню Гладковському підозра не оголошена. Таким чином, справи Гладковського – немає. Ці алгоритми, які використовують правоохоронці наші, свідчать про те, що це скоріш за все зовнішній антураж”, – додав адвокат.

Він розповів, що ще на перших слідчих діях Гладковський максимально сприяв слідству: при обшуку будинку максимально показував і відкривав усі документи, при вилученні телефонів розблокував усі пристрої, кожного разу з’являвся на допити. Адвокат розповів також, що Гладковський декілька разів приходив на допити не чекаючи на повістку.

За матеріалами телеканалу “Прямий”

Источник: https://forpost.media/glavnoe/zatrimannja-gladkovskogo-bulo-potribno-dlja-togo-shhob-pereakcentuvati-uvagu-suspilstva-i-gromadskosti-z-formuli-shtajnmaiera.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top