Завдяки тим, хто здобував славу “Металурга”, зараз у Запоріжжі проводиться дитячий футбольний турнір

Його меценатами виступають відмові вихованці запорізької школи футболу такі як Сергій Кривцов, Тарас Степаненко, Євген Опанасенко, Сергій Сидорчук та багато інших.

У цьому році співорганізаторами турніру вперше виступили і футболісти новоствореного міського футбольного клубу “Металург”, який зараз виступає у Другій лізі.

Вісім дитячих команд грають зіграють у двох групах. “Металург” представляють два запорізьких колективи 2010-го років і один 11-го. Гості турніру – київський “Локомотив”, “Барса” (місто Суми), дніпропетровське вище училище фізичної культури, мелітопольський “Спартак” і токмацький “Дизеліст”.

Матчем-відкриття турніру у палаці спорту “Запоріжалюмінбуд” стала зустріч другої команди “Металурга” 2010-го року народження і юних вихованців дніпропетровського вищого училища фізичної культури. Першими забили гості, на що “металурги” відповіли своїх голом. Першим тайм так і завершився нічиєю 1:1. А у другому команда з “Дніпра” забила ще двічі і перемогла 3:1. Турнір “Вони здобували славу “Металурга” триватиме до суботи. Фінальна гра у палаці спорту “ЗАБ” запланована на 11.00.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zavdyaki-tim-hto-zdobuvav-slavu-metalurga-zaraz-u-zaporizhzhi-provoditsya-dityachij-futbolnij-turnir/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top