Зеленський заявив, що країна готова до нарощування військових сил Росії на кордоні з Україною

Про це Зеленський написав на своїй сторінці у Facebook.

«У такий спосіб вона намагається створювати атмосферу загрози і водночас тиску під час переговорів щодо припинення вогню та щодо миру як нашої цінності», — написав Зеленський, а також додав, що «ми завжди готові до будь-яких провокацій».

Глава держави також написав про переговори щодо миру на Донбасі й зазначив: не варто сподіватися, що домовитися про закінчення війни буде легко.

«Ми не зупиняємось і домовляємося про перемир’я як про найшвидший тактичний крок. Наша ж стратегія — обов’язковий мир та повернення наших людей і територій», — зазначив президент.

Окрім Зеленського, про це заявило й Головне управління розвідки Міністерства оборони. За даними відомства, Росія готується до дій, які мають спровокувати військову відповідь України на лінії зіткнення сторін на Донбасі.

Також у розвідці вважають, що Росія готує розширення своєї військової присутності на території так званих «ДНР» та «ЛНР» унаслідок введення регулярних підрозділів збройних сил.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zelenskij-zajaviv-shho-kraina-gotova-naroshhuvannja-vijskovih-sil-rosii-na-kordoni-z-ukrainoju/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zelenskij-zajaviv-shho-kraina-gotova-naroshhuvannja-vijskovih-sil-rosii-na-kordoni-z-ukrainoju

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top