Жителя селища Запорізької області окупанти відправили «на підвал» за патріотичний мурал

Мурал з державною символікою житель Михайлівки намалював під час окупації

Адідас

Про незламного патріота України, який читав на блокпосту окупантам вірші Тараса Шевченка, повідомив телеграм-канал «Чистилище Михайліка».

«Всі пам’ятають Адідаса. Старенького дідуся, який завжди був одягнений з державною символікою та розмовляв лише рідною солов’Їною.

У кожного він викликає категорично різні емоції і зараз, ми впевнені, читаючи це кожен по різному буде його сприймати та згадувати.

Комусь соромно, тому що відверто сміявся з нього та всіляко намагався задіти. Дехто просто не звертав уваги, хтось був у захваті від його творчості та муралів, а хтось просто тихо собі сміявся з потішного дідуся.

Лише час дає нам змогу подивитися на деякі речі через призму жорстокої реальності.

І саме час показав, що цей дивний дідусь своєю творчістю, своїми діями та поглядами був більш освідомлений, та дивився на світ більш тверезо, ніж більшість з нас до того самого дня.

Під час окупації він намалював мурал з державною символікою. Орки його спіймали та відправили на підвал. Цим нелюдям байдуже на те, що він за віком старший від їх батьків.

Знущалися декілька днів, після того випустили його, збривши бороду і залишили лише «гітлерівські» вуса. Пригрозили «Сброешь — опять пойдешь на подвал, только уже на неделю».

Але він нібито все ж зміг привести свій вигляд до ладу. Змушували ходити з геогієвською стрічкою протягом деякого часу.

Змусили замалювати той рисунок та подекуди нанести їх нову свастику в виді літер зет.

Який би він не був, він до останнього стоїть на своєму, і навіть під окупацією не відмовився від своїх поглядів. А як ми можемо бачити, в наш час це велика рідкість та саме слово «принципи» — для деяких лише слово…

Джерело: телеграм-канал «Чистилище Михайлівка»

Сообщение Жителя селища Запорізької області окупанти відправили «на підвал» за патріотичний мурал появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zhitelya-selishha-zaporizkoyi-oblasti-okupanti-vidpravili-na-pidval-za-patriotichniy-mural

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top