«Живе Білорусь!»: саме з таким лозунгом вийшли українці на сьогоднішню акцію (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні в Запоріжжі відбулась акція на підтримку боротьби білорусів проти сфальсифікованих виборів та насилля над громадянами. Мітинг проходив на Майдані Героїв біля Запорізької облдержадміністрації.

Організатор акції Ігор Лукашенко розповів, що особисто він хоче проведення повторних виборів, а ще до цього випустити усіх політв’язнів. Оскільки, вже 26 років у них не має опозиції. Також активіст зазначив, якщо поруч з нами знаходиться «країна – диктатор», то це може призвести до поганих наслідків саме для України.

На мітингу також були присутні мешканці, чиї родичі живуть в Білорусі.

«Білоруси – дуже специфічний народ. Вони тихенько сидять, а потім раз і вийшли усі на вулиці. Ось зараз це ми й спостерігаємо, тобто весь народ піднявся водночас. Я думаю, що в них все вийде», – розповіла Ольга Іванівна.

Крім цього, після акції водії машин зібралис на автопробіг по проспекту Соборному для підтримки та прояву солідарності до мешканців Білорусі.

Сообщение «Живе Білорусь!»: саме з таким лозунгом вийшли українці на сьогоднішню акцію (ФОТОРЕПОРТАЖ) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zhive-bilorus-same-z-takim-lozungom-vijshli-ukrainci-na-sogodnishnju-akciju-fotoreportazh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top