Знайти роботу за півгодини: у Запоріжжі відбувся ярмарок вакансій

Організатори заходу розповіли про спеціальності, які наразі користуються попитом та можливості розвитку на новому робочому місці. Зі слів роботодавців, вони звертають увагу і на кандидатів без досвіду роботи, бо готові навчати майбутніх працівників самі.

За словами директора Центру Кар’єри Метінвест Віталія Тишечко, зараз підприємство потребує працівників на ливарно-механічний завод – це верстатники широкого профілю, потреба є й в персоналі в Промсервіс – зварювальники, також верстатники, слюсарі-ремонтники та помічники машиніста тепловоза.

Тих, хто зацікавився пропозиціями, Центр кар’єри одразу ж направляв до відділу кадрів обраного підприємства.

“Ми готові прямо тут переглянути документи у безробітних: трудову книжку, паспорт, військовий квиток, всі медичні документи для того, щоб мінімізувати час на працевлаштування. І готові прямо звідси направити в відділ кадрів для того, щоб потенційні працівники змогли ознайомиться з майбутнім робочим місцем, щоб максимально знизити втрати часу при працевлаштуванні”, – зазначив директор Центру Кар’єри Метінвест Віталій Тишечко.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/znajti-robotu-za-pivgodini-u-zaporizhzhi-vidbulasja-jarmarok-vakansij/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=znajti-robotu-za-pivgodini-u-zaporizhzhi-vidbulasja-jarmarok-vakansij

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top