Знаменитий фонтан в Сквері піонерів у Запоріжжі реконструюють: відійшло декоративне оздоблення

На реконструйованій чаші, яка тепер є клумбою, частково відійшло декоративне оздоблення. Це сталось через несприятливі погодні умови: високу вологість та температурні коливання.

– Минулого року, після завершення робіт, сам об’єкт не набрав необхідного запасу стійкості через несприятливі погодні умови. Взимку були екстремальні перепади температури, дощі, і тому локально відбулось здуття декоративного оздоблення чаші фонтану. При виконанні будь-яких робіт з благоустрою в місті підрядник дає свою гарантію на визначений термін саме для таких непередбачуваних ситуацій. З цим об’єктом термін гарантії становить два роки. Щойно дозволили погодні умови, працівники підрядної організації стали до реконструкції, – розповів заступник голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Олександр Наріженко.

Нагадаємо, реконструкцію скверу Піонерів завершили восени минулого року.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/znamenitij-fontan-v-skveri-pioneriv-u-zaporizhzhi-rekonstrujujut-vidijshlo-dekorativne-ozdoblennja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=znamenitij-fontan-v-skveri-pioneriv-u-zaporizhzhi-rekonstrujujut-vidijshlo-dekorativne-ozdoblennja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top