Знову “настамнет”: В Росії відреагували на заяву адміністрації Зеленського про мирні переговори

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков відреагував на заяву адміністрації президента Володимира Зеленського про мирні переговори з Росією.

Про це пишуть російські ЗМІ.

“Що значить мирні переговори? Тут треба спочатку відповісти на це питання. Розумієте, між Росією і Україною немає жодних збройних конфліктів. В Україні громадянська війна, ось в чому справа. Тому тут, безумовно, ще ми очікуємо, звичайно, прояснення, так щоб зрозуміти все-таки, про що йде мова “,сказав Пєсков.

Крім того, Пєсков знову заговорив про так звані “утиски” російськомовного населення в Україні.

“Ми безумовно хотіли б, щоб в Україні забезпечувалися права національних меншин. Ми знаємо, скільки людей говорять російською мовою на Україні, і, звичайно, ми все-таки воліли б бачити, щоб права цих людей були забезпечені. Зараз, на жаль, про це говорити не доводиться”,сказав Пєсков журналістам.

Нагадаємо, раніше  глава Адміністрації президента України Андрій Богдан заявив, що кінцеве рішення переговорів з Російською Федерацією з найбільш болючих питань може бути винесене на всеукраїнський референдум.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/znovu-nastamnet-v-rosii-vidreaguvali-na-zajavu-administracii-zelenskogo-pro-mirni-peregovori.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top