“ЗНТУ-ЗАБ” зустрівся з чинним чемпіоном

Для “Мотора” ж поєдинок був останньою можливістю виправити недоліки перед матчем із “ЗТР”. Команди почали матч досить обережно та обмінялися м’ячами на другій хвилині. Після цього “Мотор” холоднокровно почав збільшувати рахунок. В середині першого тайму команда Миколи Степанця втекла від опонентів на чотири м’ячі, а через хвилину вже на сім. “Забівцям” спочатку вдавалося протистояти чемпіону, адже “Мотор” відверто кажучи давав можливість грати. Не раз захист номінальних гостей губив за спинами гравців “ЗАБу”.

“Мотор” давав можливість грати, але не підпускав “забівців” ближче 7-ми м’ячів. Підсумок першого тайму 12:19 на користь команди Миколи Степаця.

У другому таймі “Мотор” додав обертів і розрив між командами сягнув 10-ти м’ячів. Ще через п’ять хвилин хлопці Ростислава Ланевича програвали “-15”. Номінальні гості нічого не могли вдіяти з більш сильним і досвідченим суперником. 41:19 — “Мотор” впевнено перемагає молодших гандбольних братів “ЗНТУ-ЗАБ”.

Тепер команда Миколи Степанця готується до головного гандбольного дербі країни. Вже 11-го травня у палаці спорту “Юність” вирішиться доля ігор плей-офф за перше місце. Зараз у “Мотора” та “ЗТР” однакова кількість очок, але у перших ще три гри у запасі. За регламентом ігри плей-офф проводяться, якщо між командами, що ділять перше друге місце п’ять та менше очок. Перемога “Мотору” 11-го травня достроково гарантує золоті медалі Суперліги.

У суботу початок матчу між “Мотором” та “ЗТР” у палаці спорту “Юність” о 18.00.