Зустріч “Запоріжжя” з харківським “Політехніком” поповнила золоту колекцію драматичних матчів цього сезону

Харківський клуб, який в останній грі переміг “Дніпро”, серйозно налаштовувався на ще одного лідера чемпіонату.

У першій чверті “Політехнік” мав кращі цифри з реалізації дальніх кидків, що й призвело до незначної переваги у рахунку 21:19. У другій 10-хвилинці проблеми “Запоріжжя” на периметрі не зникли. Мовчав і головний снайпер команди Малік Трент, який не зміг набрати жодного очка. “Політехніку” вдалося вийти вперед з різницею у дев’ять балів. Лідерські якості вже вкотре проявив Володимир Шевченко. Його 10 очок та старання Холтона з Кондраковим наблизили гостей у рахунку перед великою перервою – 43:45.

У другій половині “Політехнік” знову віддалився на 9 очок. Після тайм-ауту Валерія Плеханова ситуацію вдалося стабілізувати, тому останню чверть команди розпочинали фактично з нуля – 66:65 на користь харків’ян. Гра нервів тривала аж до заключної хвилини. За 30 секунд до завершення рахунок був рівним 86:86. Андрій Мироненко не влучив дальні кидок, але дуже важливе підбирання виграв Джервон Пресслі. Фол і два штрафні для “Запоріжжя”. Американець з лінії не схибив. У “Політехніка” було 20 секунд, щоб мінімум перевести гру в овертайм. Втім, у захисті запоріжці зіграли відмінно. Крапку у матчі поставив Холтон, реалізувавши штрафні кидки. 90:86 – перемога “Запоріжжя”.

Чорний день для Трента та невдалі дії снайперів “Запоріжжя” на периметрі нівелювали успіхи команди у швидких відривах, де підопічні Валерія Плеханова набрали більше третини усіх очок, а також блискучі дії Майкла Холтона. Коли це було дійсно потрібно, плеймейкер “Запоріжжя” не боявся брати відповідальність за результат, регулярно виходив на лінію штрафних і забив найважливішу “трьоху” у заключній чверті – лише одну із трьох для всієї команди “Запоріжжя” у цьому матчі.

Вже сьогоднi баскетболісти “Запоріжжя” зіграють принциповий поєдинок у Дніпрі, після чого можна підбити проміжний підсумок загального турнірного положення у чемпіонаті перед довгоочікуваними домашніми поєдинками.