Батько, загиблої у «Дубовці» Ані Ждан, відверто розповів деталі по справі (відео)

Вже рік минув зо дня трагічного випадку в запорізькому парку «Дубовий гай», тоді на 9-річну Аню Ждан впала дерев’яна скульптура ведмедя. Батько дівчинки у відвертій розмові розповів всі подробиці по справі за рік.

Олександр Ждан на камеру поспілкувався з юристкою Оксаною Хомутовою, відповідне відео опублікували на «YouTube».

Батько розповів, що за рік відвертих погроз чи пропозицій «зам’яти» справу не надходило. Лише випадок з рішенням на сесії про сплату 100 тисяч гривень. Олександр зізнався, що родина розцінила цю допомогу як пропозицію «зам’яти» події. Словом, тому і батьки і відмовились від грошей.

Олександр розповів про мету завтрашньої акції:

«У мене є дві цілі, щодо завтрашньої акції і це: по-перше показати, що закони у нас все ж таки є і отримати законним методом, покарання для винних. Для того аби чиновники розуміли, що в майбутньому без покарання нічого не проходитиме. І по-друге, щоб влада нарешті взялась за наш парк і щось зробили за останні 30 років», – висловився батько Ані.

Батько загиблої дівчинки відверто розповів про хід справи, те як затягуються судові процеси і взагалі про бездіяльність чиновників у питанні безпеки в парку. Детальніше дивіться у відео.

Нагадаємо, що завтра 9-го брезня в Запоріжжі відбудеться мітинг біля мерії по справі Ані Ждан. Рік тому на дівчику впала дерев’яна скульптура ведмедя, від отриманих травм Аня померла.

Сообщение Батько, загиблої у «Дубовці» Ані Ждан, відверто розповів деталі по справі (відео) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/batko-zagibloi-u-dubovci-ani-zhdan-vidverto-rozpoviv-detali-po-spravi-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top