Через обстріли без енергопостачання залишилось ще 5 населених пунктів Запорізької області

На сьогодні, 02 травня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 26 750 абонентів у 78 населених пунктах Запорізької області.

Протягом минулої доби відновлено енергопостачання 14 698 споживачів Оріхівських електромереж, знеструмлених внаслідок обстрілу. Також усунуті пошкодження в електромережах Пологівського районного відділення та відновлено енергопостачання 4 213 місцевих родин.

Зранку сьогодні внаслідок ворожих обстрілів без енергопостачання залишилися 4 135 абонентів у 5 населених пунктах Пологівського району. Відновити електропостачання планується сьогодні.

Через активні бойові дії та недопуск до місць пошкоджень електромереж з боку військових проводити ремонтні роботи на території обслуговування Гуляйпільських, Пологівських та Оріхівських районних відділень не має можливості.

На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 68 706 абонентів у 88 населених пунктах області.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

Кількість пошкоджених внаслідок ведення бойових дій  житлових будинків постійно уточнюється. За оперативною інформацією загалом по області на сьогодні повністю зруйновано або частково пошкоджено 647 домоволодінь.

Читайте також: У Запоріжжі чекають мешканців Маріуполя: погоджена евакуація

У важкий час — гуртуємося. Долучайтеся до нашого телеграм каналу, про всяк випадок Усі ми тут https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/cherez-obstrily-bez-enerhopostachannia-zalyshylos-shche-5-naselenykh-punktiv-zaporizkoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top