Дітей без щеплень не допустять на заняття у новому навчальному році

Як передає «Ліга», Уляна Супрун та Лілія Гриневич повідомили, що не щеплені діти повинні навчатися індивідуально, щоб не становити загрозу для інших малюків під час навчального процесу. Так, у школи та дитячи садочку 1 вересня допустять лише тих дітей, у кого є довідки про щеплення.

Лікарям, в свою чергу, заборонили видавати документи і довідки батькам, діти яких не вакциновані. Якщо нещеплена дитина все ж прийде до школи або садочка, то медперсонал закладу повинен надати батькам консультацію і підказки про те, де можна пройти вакцинацію. В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун запевнила, що усі медичні заклади України на 100% забезпечені необхідними препаратами.

Нагадаємо, останнім часом в Україні, як і в Запоріжжі зокрема, питання про щеплення та їх необхідність розділили суспільство. Багато батьків свідомо відмовляються від вакницації дітей, адже, на їх думку, препарати вбивають імунітет, можуть викликати сильні оскладнення і навіть рак. Раніше ми детально розповідали про те, що таке вакцинація, як препарати працюють в організмі та розвінчували міфи про щеплення.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут:«https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram:»https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram:»https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook:»https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/ditej-bez-shheplen-ne-dopustyat-na-zanyattya-u-novomu-navchalnomu-rotsi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top