Для подолання «тарифної кризи» депутати фракцій «Європейська Солідарність» ініціюють скликання позачергових сесій місцевих рад Запорізької області

Депутати місцевих рад всіх рівнів направляють звернення про позачергові засідання, щоб прийняти звернення до центральної влади з вимогами зробити конкретні кроки для подолання тарифної кризи.

Фракції «Європейської Солідарності» розробили звернення до керівництва країни, в якому прописали необхідні дії, направлені на підтримку українців в цей важкий період. Депутати ЄС закликають колег з інших політсил зібратись на засідання і підтримати цю ініціативу.

Зокрема, в «Європейській Солідарності» пропонують невідкладно переглянути державний бюджет України на 2021 рік з метою збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. Також наголошують на необхідності підтримати законопроект від “Європейської Солідарності”, який дозволить спрямувати додаткові 7 млрд.  гривень на виплату субсидій.

Окрім цього в зверненні є вимога щодо невідкладного внесення змін до законодавчих актів України з метою посилення відповідальності за зловживання на енергетичному ринку, зокрема за безпідставне підвищення тарифів для населення постачальниками газу та за безпідставне отримання пільг та субсидій.

«В умовах бездіяльності центральної влади ми докладемо всіх можливих зусиль, аби не залишати українців сам на сам з цими надважливими проблемами», – зазначив голова Запорізької територіальної організації «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко.

Звернення про скликання позачергових сесій і засідань до місцевих рад вже направили фракції «Європейської Солідарності» в Запорізькій обласній раді, Запорізькій міській раді, Запорізькій районній раді, Бердянській міській раді, Бердянській районній раді, Вільнянській, Гуляйпільській, Токмацькій міській раді, Пологівській районній раді, Мелітопольській районній раді, в Кушугумській селищній раді.

Сообщение Для подолання «тарифної кризи» депутати фракцій «Європейська Солідарність» ініціюють скликання позачергових сесій місцевих рад Запорізької області появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/dlja-podolannja-tarifnoi-krizi-deputati-frakcij-ievropejska-solidarnist-inicijujut-sklikannja-pozachergovih-sesij-miscevih-rad-zaporizkoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top