Енергетикі Запоріжжя прохають тимчасово не вмикати енергоємні прилади

Енергетикі Запоріжжя прохають тимчасово не вмикати енергоємні прилади після блекауту, адже  це може спровокувати стрибок напруги, що здатен знову спричинити аварійну ситуацію в електромережах.

За інформацією ПАТ «Запоріжжяобленерго», внаслідок сьогоднішніх підступних обстрілів рашистськими загарбниками об’єктів української електроенергетики в Запорізькій області стався блекаут – тобто, тотальне знеструмлення всіх споживачів.

Наразі фахівці ПАТ «Запоріжжяобленерго» працюють над відновленням енергопостачання. Частина споживачів вже заживлена, аварійно-відновлювальні роботи тривають. «ВАЖЛИВО! ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО ВСІХ, У КОГО ВЖЕ З’ЯВИЛАСЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ. ДОТРИМУЙТЕСЬ РЕЖИМУ ТОТАЛЬНОЇ ЕКОНОМІЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!!! Надмірне споживання електроенергії може завадити продовженню робіт з відновлення енергопостачання решти мешканців Запоріжжя!
НЕ ВМИКАЙТЕ одразу після появи світла енергоємні прилади – це може спровокувати стрибок напруги, що здатен спричинити аварійну ситуацію в електромережах та вивести з ладу вашу електротехніку», — йдеться у повідомленні «Запоріжжяобленерго». Источник: https://forpost.media/novosti/enerhetyki-zaporizhzhia-prokhaiut-tymchasovo-ne-vmykaty-enerhoiemni-prylady.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top