Фонд Порошенка профінансував відновлення апаратів штучної вентиляції легень у Київській лікарні швидкої допомоги

«Благодійний Фонд Порошенка» оперативно відгукнувся на звернення директора КП «Київська міська клінічна лікарня швидкої допомоги» Олександра Ткаченка та профінансував відновлення десяти апаратів штучної вентиляції легень.

Про це повідомляє Lb.ua

Перші два апарати надійдуть в лікарню сьогодні. Про це повідомила Київська лікарня швидкої допомоги. У повідомленні лікарів ідеться про те, що захворювання людей на коронавірус часто супроводжується гострою дихальною недостатністю. Медики прогнозують, що вірогідність надходження хворих на COVID 19 у найближчі дні вкрай висока. У зв’язку з цим лікувальний заклад звернувся до Фонду Порошенка із проханням про цільову благодійну допомогу, аби підготувати інтенсивну терапію хворих. Фонд Порошенка повідомив, що також закупив комплекти реанімації, які найближчим часом відправлять в обласні центри.

Сообщение Фонд Порошенка профінансував відновлення апаратів штучної вентиляції легень у Київській лікарні швидкої допомоги появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/fond-poroshenka-profinansuvav-vidnovlennja-aparativ-shtuchnoi-ventiljacii-legen-u-kiivskij-likarni-shvidkoi-dopomogi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top