Ігор Артюшенко: За два роки нинішній парламент не зробив жодної структурної реформи, яка б змінила життя українців

В ефірі телеканалу «Прямий» обговорили роботу парламенту нового скликання та, зокрема, провладної монобільшості.

«За два роки нинішній парламент не зробив жодної структурної реформи, яка б змінила життя українців», – заявив народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

«На початку турборежим значно погіршив якість законопроектів та породив хаос, а на сьогодні відбувається поступове гниття монобільшості – олігархічні групи займаються лобіюванням інтересів своїх господарів, а парламент по суті втратив власні повноваження», – зазначив політик.

«В результаті «турборежиму» наприймали незрозуміло чого, і депутати зараз поза камерами про це говорять, тому що якість кардинально зменшилась. Якщо проаналізувати ці два роки, поставити питання не про емоції, а про фахові речі, то ми побачимо, що не було зроблено структурних реформ, які б змінили ту чи іншу сферу в державі», – наголосив Ігор Артюшенко.

Источник: https://forpost.media/novosti/ihor-artiushenko-za-dva-roky-nynishniy-parlament-ne-zrobyv-zhodnoi-strukturnoi-reformy-iaka-b-zminyla-zhyttia-ukraintsiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top