П’яного священика УПЦ МП за кермом авто зупинили під Києвом прикордонники

П'яного священика УПЦ МП за кермом авто зупинили під Києвом прикордонники

Прикордонники на в’їзді до Києва зупинили для перевірки документів громадянина України. У результаті виявилось, що це священик, який перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України (ДПСУ).

Прикордонники додали, що священик сів кермо не лише напідпитку, а й без документів на право керування автомобілем.

«Священик 1975 року народження нецензурно висловлювався і поводився досить некоректно», — зазначається у повідомленні.

Під час огляду транспортного засобу прикордонники виявили «документи, видані у тимчасово окупованому Криму та на території Росії на невідому особу та документи, диски й матеріали релігійної організації УПЦ МП».

«Пояснити наявність виявлених документів та матеріалів в автомобілі, а також проходити тест на вживання алкоголю уродженець Волинської області відмовився», — додали прикордонники.

Чоловіка передали співробітникам Нацполіції для складання матеріалів справи за статтями:

Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не надала їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами (ч.2 ст.126 КУпАП);
Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їхню увагу та швидкість реакції (ч.1 ст.130 КУпАП).

Прикордонники також поінформували співробітників СБУ про цього правопорушника.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/256775/pjanogo-svjashhenika-upc-mp-za-kermom-avto-zupinili-pid-kiievom-prikordonniki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top