Рашисти застосовують новий вид мін для блокування українських територій

Генеральний штаб ЗСУ повідомляє, що окупанти стали мінувати територію України мінами ПОМ-3 «Медальйон». Це вкрай небезпечні міни, які реагують на сейсмічну активність, тобто, навіть на кроки, або біг.

ПОМ-3 вже помітили у Харківській та Сумській областях. На цих територіях вже зафіксовано випадки використання новітніх російських протипіхотних мін із сейсмічним датчиком.

Міна ПОМ-3 оснащується спеціальним електронним блоком, який відповідає за обробку сигналів із сейсмічного датчика цілі та управління бойовою частиною.

Блок електроніки приймає сигнали про вібрації ґрунту під міною і порівнює їх із наявними в пам’яті сигнатурами. Якщо вібрації схожі на ті, що викликані кроками людини, а також мають достатню амплітуду, що свідчить про наближення, дається команда на спрацювання бойової частини, яка вилітає на висоту близько 1-1,5 м і вибухає.

Міни ПОМ-3 «Медальйон» виробляються лише у Росії.

Військові попереджають: якщо побачите таку міну – у жодному разі не підходьте близько, не підпускайте інших осіб та повідомте представників Національна поліція України або представників інших силових структур України.

Читайте також:

Источник: https://forpost.media/vijna/rashysty-zastosovuiut-novyy-vyd-min-dlia-blokuvannia-ukrainskykh-terytoriy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top