Розпочато реєстрацію на ЗНО-2021: коли відбудеться та які особливості цього року

Від 1-го лютого стало можливим зареєструватись на складання Зовнішнього незалежного оцінювання. На це бажаючі мають трохи більше місяця, реєстрація продовжиться до 5 березня.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Реєстрація проходить на сайті УЦОЯО. Для цього необхідно правильно обрати свою категорію, а потім створити й заповнити реєстраційну картку. Серед необхідних документів: 2 фото 3×4, копія паспорта, а також копія свідоцтва про загальну середню освіту. Після цього, весь комплект документів необхідно віддати відповідальному за реєстрацію у вашому навчальному закладі.

Дати проведення:

21 травня – хімія;
24 травня – іспанська, німецька, французька мови;
25 травня – англійська мова;
28 травня – математика;
1 червня – українська мова, українська мова та література;
4 червня – історія України;
7 червня – фізика;
10 червня – біологія;
15 червня – географія.

Випускники, які отримали середню освіту в минулі роки можуть самостійно зареєструватись в регіональних центрах оцінювання якості освіти. Додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії триватиме упродовж  6 – 18 травня.

Сообщение Розпочато реєстрацію на ЗНО-2021: коли відбудеться та які особливості цього року появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/rozpochato-reiestraciju-na-zno-2021-koli-vidbudetsja-ta-jaki-osoblivosti-cogo-roku.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top