ТОП-5 відео 14-го травня

Мешканка Запоріжжя влаштувала в квартирі справжній голубник

Десятки голубів, сморід та повну антисанітарію побачили рятувальники у Запоріжжі, прибувши на допомогу постраждалій мешканці в її ж квартиру. Жінці стало зле, а надати собі ради самостійно вона не змогла, тож вимушена була звернутися по допомогу до спецслужб.

2. Хочу в отпуск Карловы Вары

Этот курорт считается одним из самых лучших в мире, хотя расположен вдали от моря. В разное время здесь отдыхали и поправляли свое здоровье цари, императоры, генсеки, художники, поэты и композиторы. Здесь специфическая архитектура, а у воды еще более специфический аромат. И, тем не менее, начиная с 14-го века сюда стремятся миллионы туристов. Чешский курорт Карловы Вары – в этом выпуске тревел-шоу Хочу в отпуск!

Дивіться також: ТОП-5 відео 13-го травня

3. Куда улетел «крылатый флот»?

Когда-то гордость речного пассажирского транспорта «Метеоры» и «Ракеты» сегодня простаивают на суше. Некоторые либо заграницей, либо порезаны на металлолом и восстановлению не подлежат. Однако в Запорожье есть мастера, которым по силам вдохнуть новую жизнь в старое судно. На ремонте находится единственный в Украине «Метеор», который еще можно реанимировать. Владимир Осадчий — один из тех, кто не дает теплоходу уйти в небытие.

4. Документальний фільм «На краю МИРУ. Чорні берети»

“Я готовий виявити всю свою стійкість при виконанні завдання, яке буде поставлено переді мною та виконувати його до кінця, навіть якщо серед живих залишусь я один” — рядки із клятви морського піхотинця. Ці бійці з’являються в найрішучіший момент бою. На землі. В морі. У повітрі. Елітна частина військ ЗСУ. Її воїни — спадкоємці доблесті та честі славетних захисників Вітчизни, запорізького козацтва. Реальні події, смертельна небезпека та найзапекліші бої. Дивіться у фільмі «Чорні берети».

5. Іду на Ти. Гостя студії Яніна Соколова. Иду на Ты. Янина Соколова

Яніна Соколова — українська телеведуча та акторка. Має дві освіти: психолог та актор театру і кіно. З 2004 року займається акторською кар’єрою. Знімається в кіно та знімає своє, служить у «Вільному театрі» та театрі «Дах». Працює ведучою найрейтинговішої передачі 5 каналу — “Рандеву з Яніною Соколовою” та засновниця Ютуб-каналу «Вечер с Яниной Соколовой».

Источник: https://tv5.zp.ua/news/top-5-video-14-go-travnya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top