ТОП-5 відео 28-го травня

Іду на Ти. Олексій Іванов

Олексій Іванов — підприємець, бренд-стратег, власник першої української приватної бібліотеки bOtaN, український блогер, прихильник інтелектуального контенту та мережі Instagram. Свій досвід формулює в мережі в жанрі бізнес-філософських історій. Називає себе кухонним філософом.
Про свою позицію у мережі, контент-план та способи заробітку Олексій розповів Неонілі Антоновій, ведучій програми Іду на Ти.

MediaТайм. Капітан МФК Металург Едуард Сарапій

Едуард Сарапій – капітан міського футбольного клубу “Металург”. Вихованець двох футбольних академій – запорізького “Металурга” та київського “Динамо”. Подивіться, хто поведе запорізький МФК у Першу лігу. Гіпотетично

Біфштекс. Вінегрет Влог

Біфштекс — це один з видів стейка, але зі своїми особливостями. Рецепт біфштекса простий, якщо знати нюанси приготування. Його готують з яловичої вирізки з додаванням яйця і приправ. Мінімум інгредієнтів, швидкий процес і висока поживна цінність — цю страву можна готувати на сніданок, обід і вечерю. У цьому випуску Вінегрет Влог ви дізнаєтеся простий рецепт приготування біфштекса.

Запорізькі студенти-медики долучились до всеукраїнської хвилі протестів

Студенти-медики усієї країни протестують проти нововведень у екзаменаційній системі. Запоріжжя не стало винятком.

Життя на біодобавках

Їх продають і в супермаркетах, і в спеціалізованих крамницях, і в інтернеті. Існує й інший варіант: БАДи самі вас знаходять.
Великі виробники мають представників по всьому світу. Біологічно активні добавки вони позиціонують як профілактичні засоби, здатні попередити проблеми різних систем організму. При цьому не виступають проти фарміндустрії, а доповнюють можливості сучасної медицини.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/top-5-video-28-go-travnya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top