У Запоріжжі суд поновив на посаді директора інфекційної лікарні, він планує повернутися до роботи

Відсторонення від професійної діяльності — незаконенне, поновити на посаді. Таке рішення ухвалив Жовтневий районний суд Запоріжжя 17 червня щодо директора Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні Володимира Шинкаренка. Тому нині очільник медичного закладу планує повернутися до роботи, повідомляє Суспільне Запоріжжя.

Нагадаємо, 18 березня на сесії Запорізької облради депутати ухвалили рішення про тимчасове відсторонення Володимира Шинкаренка від керівної посади на час службового розслідування причин пожежі, що сталася в обласній інфекційній лікарні 4-го лютого.

«Правоохоронці рекомендували провести службову перевірку стосовно пожежі. Тому, якби воно (відсторонення — ред.) стосувалось пожежі, то тут не просто ніяких питань немає, ми й самі на цьому наполягали, тому що ми дуже хотіли, щоб це більше ніде не мало повтору«, — каже Шинкаренко.

За його словами, попередні дані пожежної комісії та комісії Держпраці, говорять що причиною трагедії стало, або медичне обладнання, або людський фактор.

Як повідомила депутатка Запорізької обласної ради, членкиня комісії з розслідування причин пожежі в Запорізькій обласній інфекційній лікарні Ірина Лєх, комісія виявила серйозні недоліки. А у питанні, чи привело це до пожежі, вона просунулася вперед, адже досі немає результатів експертиз правоохоронців.

Також читайте: На Запоріжжі курорт “потопає” у смітті

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-sud-ponovyv-na-posadi-dyrektora-infektsiynoi-likarni-vin-planuie-povernutysia-do-roboty.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top