В Україні можуть посилити карантинні обмеження: коли та чому

Такий прогноз озвучив керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко.

Він зазначив, що кількість нових випадків захворювання в нашій країні за тиждень зросла на чверть та два дні поспіль коефіцієнт виявлення випадків інфікування перевищив граничні для “зеленої” зони 4%.

“Поточна ситуація залишається контрольованою, але навантаження на медичну систему зростає — кожне п’яте “ковідне” реанімаційне ліжко зайняте пацієнтами, на 14% зайняті ліжка “з киснем”. Добова смертність також зросла і в середньому становить 38 осіб на добу (наполовину більше проти минулого тижня)”, – зауважив Ганиченко.

Також він зазначив, що щодо ситуації у світі, то Європа продовжила утримувати максимальні значення захворюваності. На найвищому рівні поточної хвилі стабілізується Північна Америка.

Джерело: УНІАН

Нагадаємо, у Запорізькій області кількість виявлених упродовж доби випадків коронавірусу збільшується. За добу зафіксували 121 новий випадок захворювання.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-ukraini-mozhut-posiliti-karantinni-obmezhennja-koli-ta-chomu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-ukraini-mozhut-posiliti-karantinni-obmezhennja-koli-ta-chomu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top