Верховна Рада України вирішила монетизувати компенсацію тим, хто має електроопалення та будинкам, що не газифіковані

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.

Сьогодні, 29 січня, Верховна Рада України прийняла законопроєкт згідно з яким будинки оснащені електричним опаленням, будинкам які не газифіковані або не мають центрального опалення, буде виплачуватись компенсація за електроенергію.

За словами пана Шмигаля, це один з восьми кроків до подолання тарифної кризи. Компенсацію будуть також виплачувати багатодітним сім’ям та тим, у кого є прийомні діти, а також дитбудинкам сімейного типу.

Компенсації будуть нараховуватись автоматично на особовий рахунок платника за електропостачання у межах 3000 кВт.

За спільної ініціативи Президента, Уряду та Верховної Ради ухвалено закон про монетизовані компенсації людям, у яких встановлене електроопалення. На ці потреби з бюджету буде виділено 1,4 млрд грн.

Компенсації будуть виплачуватися людям, домівки яких обладнані електроопалювальними установками й у яких будинки не газифіковані або не мають централізованого теплопостачання. Також компенсації будуть виплачені багатодітним, прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу.

Ми вітаємо це рішення Парламенту й продовжимо роботу над встановленням в Україні справедливих тарифів для всіх людей.

Читайте також: “Зеленський наламав дров, а розплачується Україна”, – Ігор Артюшенко

Сообщение Верховна Рада України вирішила монетизувати компенсацію тим, хто має електроопалення та будинкам, що не газифіковані появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/verhovna-rada-ukraini-virishila-monetizuvati-kompensaciju-tim-hto-mae-elektroopalennja-ta-budinkam-shho-ne-gazifikovani.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top