Відголоски війни: на Запоріжжі виявили мінометні міни

Як повідомляє пресслужба ДСНС області, першу небезпечну знахідку виявили 1 вересня за с. П’ятихатки Василівського району. У лісосмузі знайшли мінометну міну калібру 82 мм часів минулих війн.

Того ж дня піротехніки ДСНС вилучили та знищили дві мінометні міни калібру 50 мм. “Відголоски війни” цього разу знайшли у полі за с. Новоолександрівка Запорізького району.

Також рятувальники звернулися до запоріжців із проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.

Як ви маєте діяти, виявивши підозрілий предмет:

припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;організувати охорону небезпечного місця;не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.

Головне фото – ілюстративне.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vidgoloski-vijni-na-zaporizhzhi-vijavili-minometni-mini/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vidgoloski-vijni-na-zaporizhzhi-vijavili-minometni-mini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top