Важные новости

Як мешканцям окупованих територій Запорізької області виплатять пенсії

Кошти для виплат пенсій у червні мають нарахувати вчасно

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області виплата травневих пенсій буде подовжена до 31 травня. Про це повідомила начальниця ГУ пенсійного фонду України в Запорізькій області Світлана Жмурко. За її словами, кошти для виплат пенсій у червні будуть нараховані вчасно, повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Також посадовиця прокоментувала деякі зміни в законодавстві:

— Ми отримали документ, відповідного якого пенсійний фонд має право до кінця воєнного стану подовжити пенсії по інвалідності 1,2,3 груп без відвідування людиною медичних закладів. Зокрема, діти, які отримують пенсії по втраті годувальника, можуть не ходити по установах за спеціальними довідками. Ми самостійно продовжуємо нараховувати ці виплати, — зазначила Світлана Жмурко.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у Запорізькій області усі випускники отримають свідоцтва про загальну середню освіту. Варто зазначити, що випускники, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, матимуть можливість отримати свідоцтва про здобуття освіти у визначених ЗОВА закладах освіти Запоріжжя. У разі, якщо випускник перебуває поза межами Запорізької області, його свідоцтво про здобуття освіти може отримати один із батьків або інший законний представник.

Також стало відомо, скільки у школах будуть зберігати свідоцтва, які випускники не змогли забрати.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Як мешканцям окупованих територій Запорізької області виплатять пенсії появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yak-meshkantsyam-okupovanih-teritoriy-zaporizkoyi-oblasti-viplatyat-pensiyi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top