Як пройшла зустріч міської влади з мешканцями постраждалого будинку у Запоріжжі

Тема відсутності житла для мешканців будинку, в який 2 березня потрапила рашистська ракета, підняла справжній шквал в соц-мережах. Тоді т.в.о. мера Куртєв заявив, що у Запоріжжі проживає понад 200 тисяч переселенців, тож в місті нема куди відселяти людей, які втратили житло через ракетні удари. Після відео, яке вчора виклала на своїй сторінці в Інстаграм фотограф Анна Прус, жителька постраждалого будинку, інтернет буквально вибухнув негативом в бік міської влади.

Такий резонанс приніс свої результати — вже сьогодні, об 11:00, мешканці зустрілись з представниками міської влади у спробах обговорити нагальні питання щодо розселення мешканців, яким немає де жити, отримання актів обстеження пошкодженого майна, оформлення фінансової допомоги, оформлення статусу ВПО, оплати за послуги ЖКХ у непридатних для проживання квартирах, подальшої долі будинку, тощо.

«Зараз наш будинок обстежує комісія, після цього ми отримаємо висновок комісії і зможемо отримати кошти у розмірі 6600. Також сказали, що ми можемо заселитись у модульні будиночки на Пісках. Іншу інформацію ми не отримаємо, поки не буде акту обстеження будинку. І декілька разів в мене спитали, де я таке почула, що Куртєв не надає житло. А він це казав моїм сусідам» — розповіла Анна.

Наразі мешканців будинку пустили у найменш пошкоджені квартири, аби ті могли забрати свої речі.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/yak-proyshla-zustrich-miskoi-vlady-z-meshkantsiamy-postrazhdaloho-budynku-u-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top