Які ідеї запорізьких студентів втілюють на Хортиці

Щоб це стало реальністю, студентам допомагали комбінат «Запоріжсталь», громадська організація «Платформа спільних дій» та працівники Національного заповідника «Хортиця».

Нещодавно вже втілили одну з ідей – встановили годівничку для диких тварин, за якою зможуть спостерігати усі охочі. Ідея зимівника для тварин перемогла у конкурсі “Хортиця — втілення мрій”. Онлайн трансляція ведеться на офіційний сайт заповідника.

На відреставрованому “Козацькому колі“ реалізується третій проєкт-переможець.

“Це початок маршруту велонавігатії. Справа в тім, що ідея мого проекту була в тому, щоб створити карту веломаршрутів, взагалі велонавігацію для велосипедистів міста Запоріжжя та взагалі всіх приїжджих для того, щоб вони могли більше місць цікавих дізнатися і знайти на Хортиці”, – зазначив студент ЗНУ Сергій Ващенко.

Тарасова стежка, кургани та святилища — на велосипедистів чекає з десяток культурних та історичних пам’яток. Фінальна точка маршруту — Скіфський стан. Усі ідеї студентів, переконує директор національного заповідника, допоможуть відвідувачам краще познайомитись із унікальними об’єктами на Хортиці.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jaki-idei-zaporizkih-studentiv-vtiljuvatimut-na-hortici/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jaki-idei-zaporizkih-studentiv-vtiljuvatimut-na-hortici

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top